Tražimo 40 bravara (m/ž)

Ort: Amberg
Unternehmen: AIM Amberger Industrie Montagen GmbH & Co KG
Vertragsart: Unbefristet
Candex
Auf diesen Job bewerben

Standort: Amberg, Oberpfalz
Anstellungsart(en): Montagetätigkeit, Schicht, Vollzeit, Wochenende
Arbeitszeit: 35 - 50 Stunden pro Woche

AIM Group
AIM Group (Amberger Industriemontagen) je njemačka tvrtka sa više od 100 zaposlenika koja sa svojim dugogodišnjem iskustvom pruža usluge preko 20 godina u svim područjima bravarskih radnji kao šta su obavljanja servisa armatura u elektranama, rafinerijama, postavljanje cjevovoda, montaža te popravak svih vrsta strojeva potrebnih za rad u postrojenjima.

Rok prijave: 01.03.2020

Mjesto rada:
• prvenstveno u Njemačkoj te ostalim zemljama članicama EU
• rad moguć i u ostalim zemljama kao npr. Norveška, Švedska, Engleska, Švicarska...

Uvjeti:
• KV/VKV/SSS
• višegodišnje iskustvo u struci bravara
• znanje njemačkog jezika na nivou komunikacije
• fleksibilnost i kreativnost u rješavanju problema
• motivacije i angažiranost za rad unutar cijele EU
• potrebni EU papyri

Opis posla:
• poslovi montaže industrijskih postrojenja
• izrada, obrada i montaža metalnih konstrukcija
• servis armatura
• postavljanje cjevovoda
• rad u elektranama, rafinerijama

Što nudimo:
• prijavljeno radno mjesto u Njemačkoj
• radni odnos na određeno vrijeme te moguć stalni radni odnos
• zdravstveno osiguranje
• plaćanje prema tarifi IGZ + Auslöse (dnevni dodatak)
• pomoć u vezi svih pitanja
• besplatnu radnu odjeću

Ako ste zainteresirani, pošaljite nam Vašu zamolbu i životopis na njemačkom jeziku putem linka za prijavu ili nas kontaktirajte telefonski na brojeve:
+4996213085314 - (za kandidate sa znanjem njemačkog jezika)
+491782404046 - Michael Steins - (za kandidate sa znanjem njemačkog jezika)

E-Mail: sell@aimpowerservice.de ili steins@aim-industriemontagen.de

Krajem januara organiziramo razgovor za posao za novog kandidata. Intervju za nova radna mjesta ce se organizirati u zagrebu. Dacno detalji ce biti postavljeni.

Nemamo mogćnost zapošljavanja kandiata koji nemaju EU papire te ljubazno molimo da se isti ne prijavljuju na oglas.

Stručna sprema: KV, VKV, Srednja stručna sprema

Jezici: Njemački (napredno)

Vozačka dozvola: B

Abteilung(en): AIM Amberger Industriemontagen GmbH & Co. KG
Art(en) des Personalbedarfs: Neubesetzung
Tarifvertrag: iGZ
Entgeltgruppe: EG02